שעות עזר – עמותת עלה

שעות עזר בעמותת על"ה:

עמותת על"ה שמה לעצמה למטרה עיקרית לסייע לסטודנטים בעלי מוגבלות הנתמכים ע"י מחלקות השיקום של המוסד לביטוח לאומי בכל רחבי הארץ. במסגרת כך פיתחנו והקצנו משאבים רבים לבניית תכנית מקיפה ותומכת לאותם אנשים הזקוקים לסיוע. שעות עזר מביטוח לאומי לסטודנטים הם רק חלק מהאפשרויות לעזרה לסטודנטים שמתקשים בלימודיהם הגבוהים. אנו כאן כדי לעשות סדר ולהסביר מהם שעות עזר ולמה הם נחוצים כל כך עבור אותם סטודנטים?

 

מהם שעות עזר לסטודנטים מביטוח לאומי?

שעות עזר נועדו לשיעורים פרטיים במגוון תחומים ומקצועות, על מנת שיוכלו לצמצם את הפער הלימודי שנוצר אצל הסטודנטים בשל מגבלתם. הסטודנטים מקבלים שעות עזר אלה ע"י מורים פרטיים איכותיים, מקצועיים, שיודעים את עבודתם בצורה הטובה ביותר. מורים פרטיים אלה בהיותם מומחים בתחומי הלימוד של הסטודנטים, יוכלו להוביל את הסטודנטים להצלחה ויקדמו אותם במהלך לימודיהם לתואר ראשון, שני או ללימודי תעודה מקצועית.

חשוב מאוד לדעת כי ברשותנו מאגר גדול של מורים פרטיים מצוינים ומקצועיים שיאפשרו לכם ללמוד את המקצוע בו אתם חפצים.

 

מי יכול להירשם כמורה לשעות עזר?

עמותת על"ה מפעילה עמוד הרשמה למורים פרטיים שיכולים להעניק שירות בכל רחבי הארץ עבור סטודנטים הנתמכים דרך מחלקות השיקום של המוסד לביטוח לאומי.

ההרשמה למאגר המורים הפרטים שלנו פתוחה בפני סטודנטים, בוגרי תואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, בעלי תעודות הוראה ובעלי תעודה מקצועית בתחומים שונים. כדי להירשם ניתן ללחוץ כאן!
חשוב שתדעו כי הנתונים שתזינו בעמוד ההרשמה יספקו מידע למשבץ בין נותן השירות לבין הסטודנט. על כן, עליכם להיות מדויקים ככל האפשר במילוי הטופס.

אנו מתחייבים לשמור על נתוניכם בפרטיות מלאה ולא להעביר אותם לגורם אחר שיעשה בהם שימוש.

 

מהו התהליך לקבלת שעות עזר לסטודנטים מביטוח לאומי?

כדי שסטודנטים בעלי מוגבלות יקבלו מאיתנו שרות בתחום זה, עליהם להשיג מהמוסד לביטוח לאומי אישור לקבל שיעורי עזר. אישור זה מתקבל מאת  עובדת השיקום במחלקת השיקום בסניף המוסד לביטוח לאומי הקרוב למקום מגוריהם של הסטודנטים.  עובדות השיקום תקבענה האם הסטודנטים זכאים לסיוע. במידה והסטודנטים נמצאו זכאים ותינתן הערכת צרכים,  אתם רשאים לפנות לעמותת על"ה על מנת שנוכל להעניק לכם את הסיוע.
לאחר מציאת מורה עזר המתאים ביותר בעבור הסטודנט, אנו מעבירים את פרטי המורה הפרטי לצורך אישורו ע"י עובדת השיקום. רק לאחר שהאישור מתקבל, ניתן האישור מהרכז המלווה להתחיל ללמוד עם המורה. במהלך הלימודים עם המורה הפרטי הנכם מתבקשים למלא טפסי דיווח מידי שיעור ולהגישם אלינו מידי סוף חודש. טפסים אלה מועברים לביטוח לאומי. כל נושא התשלומים למורים וההחזר מהמוסד לביטוח לאומי מטופל ע"י על"ה,  מה שמעניק לסטודנטים שקט נפשי וראש שקט ללימודים ולמבחנים.

 

במידה והנכם זקוקים לעוד פרטים אודות הנושא אל תהססו ופנו עוד היום אלינו. עמותת על"ה תשמח לשרת אתכם ולהעניק לכם את כל המידע אותו אתם צריכים על מנת שתוכלו להתקדם ולהצליח בלימודיכם.