שעות שקלוט – עמותת עלה

שעות שקלוט בעמותת על"ה

שעות שקלוט הפכו לנפוצות מאוד לאחרונה, זאת בשל הגידול המתמיד הקיים בצורך לשכתב את השמע בקורסים מקצועיים ובדיונים חשובים לכדי פרוטוקול מתומצת או כזה שכולל את כל שנאמר במהלך הרצאה או פגישה.

מהם שירותי שקלוט בעמותת על"ה ולמי הם מגיעים?

שירותי שקלוט בעמותת על"ה כוללים העברת קובץ אודיו שמוקלט מקורס מקצועי או מהאקדמיה ומועבר על ידי נותן שירות מיומן ואחראי לקובץ כתוב שמכיל את הדברים המרכזיים שנאמרו במהלך ההקלטה.חשוב לציין כי ההקלטה חייבת להיות ברורה ובאיכות שמע טובה, העדיפות היא להניח את מכשיר ההקלטה או הטלפון הנייד קרוב ככל האפשר למרצה, בכך מקבל השירות יוכל להבטיח כי ההקלטה תצא באיכות מיטבית.

השירות ניתן על ידי נותני שירות שעברו בדיקת התאמה למתן השירות בעמותת על"ה וזמינים לקבל את ההקלטה של מקבל השירות, אותם נותני שירות מחויבים להעביר קובץ כתוב למקבל השירות לא יאוחר מ-96 שעות מרגע קבלת הקובץ המוקלט.

השירות ניתן לכל בעלי תוכנית השיקום שאושרה בעבורם הנגשה בסעיף זה על ידי מחלקת השיקום במוסד לביטוח לאומי. שירות זה ברוב המקרים ניתן לאוכלוסיות שלהם לקות שמיעה / חירשות, לקויות ראיה / עיוורון או לכאלה שלהם לקות למידה מאובחנת.

מרגע קבלת ההתחייבות עם הסעיף המכיל שעות שקלוט, אנו נדאג למצוא עבור מקבל השירות נותן שירות מתאים שיוכל לענות על צורך הפיכת קובץ השמע שהוקלט לקובץ כתוב, בעזרת קובץ זה יוכל מקבל השירות ללמוד למבחן ולהבין טוב יותר את החומר הנלמד.

במידה ואת/ה חושבים ששירות זה מתאים בעבורכם ואתם יכולים לקחת בו חלק, נשמח אם תירשמו לתכנית שלנו ותסמנו את השירות (שעות שקלוט) כאופציה בה אתם מעוניינים לקבל מאתנו פניות.

בברכה ובתודה מראש

עמותת על"ה

פרויקט הנגשות