דרושים ניצבים להפקות וידיאו – עמותת עלה

שלום לכולם,

בהמשך להודעה באגרת השלישית של מנכ"ל המרכז לעיוור בישראל, אנו שמחים לעדכן אתכם כי המרכז לעיוור בישראל מתעתד לצלם הפקה עצמאית של סרטי וידיאו ותמונות סטילס, שנועדה לקדם תעסוקה של אנשים עיוורים ולקויי ראייה.

לצורך קידום הנושא אנו נמצאים בשלבי גיוס של 12 מפורסמים ומפורסמות שיצטלמו לפרק בן 60 דקות בסגנון "מחוברים", בו הם מבצעים את שגרת היום יום שלהם, בהעדר ראייה, כאשר הם מתמודדים עם מטלות היום יום ועם נושאים אשר נמצאים על סדר יומה של הקהילה – נגישות, פנאי, הורות, יחסים, עבודה וכיוב.

בסרטונים אלו, וכן בתמונות הסטילס, יהיה צורך להיעזר בניצבים. אנו מעוניינים כי כלל הניצבים שייקחו חלק בפרויקט יהיו אנשים בעלי תעודת עיוור.

לצורך בחירת הניצבים, אנו עורכים אודישנים עם צוות ההפקה שכן עלינו לוודא כי הניצבים "עוברים מסך".

מי מכם אשר מעוניין להשתתף כניצב, בהתנדבות, בהפקה זו – מוזמן לתאם הגעתו ליום האודישנים שיתקיים בתאריך 17.5.16 החל משעה 16.00 בבית המרכז לעיוור בישראל, דוד חכמי 10 ת"א.

לתיאום האודישן יש ליצור קשר עם מירי מעודה בטלפון 03-7915531 או במייל miri@ibcu.org.il<mailto:miri@ibcu.org.il>  – אין להגיע ללא תיאום מראש.

ראוי לציין, כי בחירת הניצבים הינה נתונה לשיקול הדעת הבלעדי של צוות ההפקה, וכי שידור הסדרה וקיום התערוכה הינו נתון לשיקולים בלעדיים של המרכז לעיוור בישראל ולצוות ההפקה ואין בקיום האודישנים משום התחייבות לביצועה.

בתודה,
המרכז לעיוור בישראל