דרושים סטודנטים עם עיוורון/לקויות ראייה להשתתפות במחקר – עמותת עלה

שלום לכולם,

לפניכם שאלון מחקר, שנערך במסגרת עבודת הדוקטורט של הגב' אחלאם סבאח מהאוניברסיטה העברית בירושלים, המיועד לתלמידי שנה ב' הלומדים במסגרת התואר הראשון (בוגר) ומעלה.

במידה והנך בשנה הראשונה ללימודיך האקדמאיים, אנא עצור/י כאן ואל תמלא/י את השאלון.

כל חלק בשאלון עוסק בהיבט אחר של החיים האקדמיים. המחקר מנסה להבין מה חושבים ומרגישים אנשים עם עיוורון/לקות ראייה, הלומדים במסגרת לימודים אקדמאיים, אודות ההישגים האקדמיים שלהם ועל העזרה שהם מקבלים ממקורות שונים ומכאן שקיימת חשיבות רבה כי תשובותיכם יתבססו על ניסיונכם האישי במוסד האקדמי בו אתם לומדים.

חשוב לעורכת המחקר להבהיר כי במחקר זה אין "תשובות נכונות" או "לא נכונות" שכן חשוב לעורכת המחקר להבין מה באמת את/ה חושב/ת או מרגיש/ה.

עם זאת, במידה ותחליט/י שקיימת בשאלון זה שאלה או שאלות שאינך רוצה לענות עליה/ן, הנך רשאי/ת לדלג עליהן.

עורכת המחקר רואה חשיבות גדולה בכך שתמלא/י את כל השאלות בשאלון אולם הנך רשאי/ת, בכל עת, להחליט להפסיק להשיב על השאלון.

עורכת המחקר מבקשת להדגיש כי מילוי השאלון נעשה באופן אנונימי ובהתנדבות מלאה שאינה מזכה בתגמול כלשהו. ההשתתפות במחקר אינה קשורה באף צורה לשירות אותו את/ה מקבל/ת מהמרכז לעיוור בישראל או מכל גוף אחר המסייע לך.

במידה והנך חש/ה מצוקה, מתח או לחץ בעת או לאחר מילוי השאלון, ובמידה ותרצה לקבל פרטים נוספים אודות המחקר, תוכל/י לפנות אל הגב' אחלאם סבאח בכתובת הדוא"ל הבאה-   ahlam.sabbah@mail.huji.ac.il , אשר תשמח לעמוד לרשותך בהתאם.

 

למעבר לשאלון לחצו כאן >>

 

 

המרכז לעיוור בישראל  רח' דוד חכמי 10, ת.ד. 16643 תל אביב 61166.

טל' 03-7915555, פקס- 5423711- 03. אתר המרכז- www.ibcu.org.il