הקסם הרומני – טיול מאורגן לרומניה הקסומה! – עמותת עלה
 10-17/10/23

ללא ימים חופשיים!!!

 

המחיר:

 1520 דולר לאדם בחדר זוגי

תוספת סינגל 350 דולר לכל התקופה

 

המחיר כולל:

טיסה ישירה הלוך ושוב .

אירוח על בסיס חצי פנסיון ( לא כולל א.ערב ביום ההגעה)

מדריך ישראלי מנוסה

המחיר אינו כולל:

ביטוח רפואי(יש לבצע ביטוח בעת ההרשמה לטיול)

טיפ למדריך נהוג לתת 4 אירו לאדם ליום

 

יינתן שינוי במסלול לפי שיקול דעת המדריך

ט.ל.ח

 

טיול לרומניה הוא חוויה מיוחדת של טיול עשיר בנופים, פולקלור והיסטוריה. במהלך הטיול לרומניה נוכל להנות מהנופים היפים של הרי הקרפטים והיערות המכסים אותם, מכפרים ציוריים, ערבי פולקלור ומקומות בהם נראה כאילו הזמן עצר מלכת. אל מול המסורת נוכל גם להתרשם מהקידמה של עיר הבירה בוקרשט העשירה במבנים ופארקים נאים.

 

מסלול יחודי לנופים יפים….

יום הראשון תל-אביב – בוקרשט – בראשוב

טיסת ערב לבוקרשט. לאחר הנחיתה ניסע למלון בבראשוב. הגעה למלון וקבלת חדרים.

יום השני בראשוב

לאחר ארוחת הבוקר סיור מודרך בבראשוב. בבית הכנסת נראה את הכנסיה השחורה בית העיריה וזמן להסתובב במדרחוב המיוחד. לקראת ערב נחזור למלון לארוחת ערב

יום השלישי  סיניה

היום יוקדש כולו לאזור סיניה נתחיל בהרי פרדיאל נראה בדרך את הכפרים האותנטיים נחזור לסיניה נבקר בארמון פלש מהיפים בארמונות אירופה הבנוי כולו עץ ע"י המלך קארול לקראת ערב נחזור למלון ארוחת ערב.

היום הרביעי  הכפר הרמן שמורת הטבע סנטה אנה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בכפר הציורי הרמן (Harman) שהוקם על ידי הסאשים – אבירים שהגיעו מגרמניה. נסייר בין סימטאות הכפר שצורתו אליפטית ובמרכזו כנסייה מבוצרת ונראה את הבתים היפים שבנויים על הצלע הפנימית של חומת הכפר המיוחד. לאחר מכן ניסע לשמורת הטבע סנטה אנה נראה את אגם "אנה הקדושה" (Sfanta Ana) הנמצא בתוך לוע הר געש כבוי. נסייר על שפת האגם ונשמע את סיפור "אנה הקדושה".

בסיום החזור למלון בבראשוב לארוחת ערב וקבלת שבת .

היום החמישי בראן – שמורת הטבע דומביצ'וארה – הכפר מואצו' .

היום נצא לעיירה בראן נבקר בארמון של דרקולה עם כל הסיפורים נמשיך לשמורת הטבע המדהימה דומביצ'וארה נהלך לאורך הנהר, נראה דגים ועוד נמשיך לכפר מואצ'ו. נעלה על עגלות סוסים בדרכנו למרכז הכפר המיוחד אפשרות לארוחת צהרים מיוחדת כולל יין בערב נחזור למלון ארוחת ערב בבראשוב.

היום השישי  רשנוב – הרי פיגארש

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל הרי פיגארש בדרך נבקר בכפר הצוענים רשנוב. נבקר במבצר במקום נמשיך ונטפס בדרך תלולה ומהממת אל פסגת הרי פיגארש. נראה את האגם החבוי בתוך פסגת ההר , אחה"צ נחזור למלון ונאכל ארוחת ערב.

 היום השביעי   בראשוב – בוקרשט

בבוקר נעזוב את אזור הקרפטים בדרכנו לבוקרשט בדרך נבקר במכרות המלח סלינה פרחובה לקראת הערב נגיע לבוקרשט קבלת חדרים ונצא לסיור לילה. נאכל ארוחת ערב במסעדה.

היום השמיני בוקרשט

סיור מודרך בבירת רומניה סיור מודרך בעיר נצפה אל ארמון צ'אוצ'סקו , נראה את כיכר המהפכה את הפארק הלאומי בסיום חזרה ארצה טיסת לילה לתל-אביב .

 

טלפון להזמנות:

איציק 050-8342101

אלי 052-8410066

 

 

ביטול הזמנה בתיירות יוצאת אשר לא ניתנת לביטול על-פי הוראות חוק הגנת הצרכן

 

לגבי עמידה בתנאים של "אדם עם מוגבלות", או "אזרח ותיק" או "עולה חדש" מובהר בזה כי כדי לזכות בזכות הביטול הנ"ל, על הלקוח להוכיח כי הוא נכלל בהגדרות הנ"ל במועד ביצוע העסקה.

במקרים שבהם לא יהיה זכאי הלקוח לבטל את העסקה על-פי דיני הגנת הצרכן, יחויב כל ביטול בדמי ביטול בשיעורים מהמחיר הכולל של העסקה (להלן-"מחיר העסקה"), בהתאם למועד הביטול ובהתאם לשיעורים המפורטים להלן:

ביטול עד 22 ימי עבודה לפני יום תחילת מתן השירות, נשוא העסקה ללקוח (להלן-"יום היציאה") – 30%(עשרים וחמישה אחוז) ממחיר העסקה.

ביטול בין 21 ימי עבודה לפני יום היציאה ועד 15 יום לפני יום היציאה – 70% (חמישים אחוז) ממחיר העסקה.

ביטול בין 14 ימי עבודה לפני יום היציאה ועד 8 יום לפני יום היציאה – 85% (שבעים וחמישה אחוז) ממחיר העסקה.

ביטול בתוך עד 7 ימי עבודה לפני יום היציאה – 100% (מאה אחוז) ממחיר העסקה.

לעניין ספירת ימי העבודה יובהר כי במנין ימי העבודה לא יבואו ימי שישי, שבת, ערבי חג, וחג.