פרויקט הנגשת לימודים – עמותת עלה – עמותת עלה
סדרי עבודה לפרויקט הנגשת לימודים
לבעלי תכנית שיקום מהמוסד לביטוח לאומי בתקופת הקורונה

 

שלום לכולם!

כולנו נמצאים בתקופה מאתגרת המביאה עמה התמודדות אותה מעולם לא חווינו, אנו בעמותת על"ה עושים כמיטב יכולתנו ומעמידים לרשותכם את כל המשאבים שלנו למען התמודדות קלה ופשוטה יותר בעת משבר הקורונה הפוקד את מדינתנו.
חשוב לנו לציין כי העמותה ממשיכה לתת מענה לסטודנטים ולמקבלי שירות מטעם המוסד לביטוח לאומי במגוון תחומי הנגשת לימודים אקדמאיים ומקצועיים בכל רחבי הארץ, וזאת תודות לטכנולוגיה בה אנו משתמשים בלמידה מרחוק ובנותני שירות מקצועיים ואיכותיים שימשיכו ללוות אתכם גם בתקופה לא פשוטה זו.

כעת נשמח להסביר מעט על סדרי העבודה שמעט השתנו בעקבות משבר הקורונה!

  1. אנו ממשיכים לפעול מול המוסד לביטוח לאומי לצורך קבלת התחייבויות עבור מקבלי השירות- חשוב לנו לציין כי רק אלו שקיבלו שיחה מאתנו המעידה על המשך התקשרות דרך העמותה יוכלו לקבל שירות לימודי בעת התקופה הזו, במידה וטרם קיבלתם מאתנו שיחת טלפון עם הודעה על המשך השירות אתם מוזמנים לפנות אלינו למענה הטלפוני הפעיל בימי א'-ה' בין השעות 8:00-17:00 במספר הטלפון 073-2626088, אנו נפנה בשמכם למחלקת השיקום המטפלת בתיקכם בביטוח לאומי ונשיג עבורכם את ההתחייבות להמשך ההנגשות שיינתנו במהלך הסמסטר.כמו כן ניתן לפנות בעצמכם אל מחלקת השיקום בבקשה שישלחו לעמותת על"ה התחייבות תקפה- ברגע שזו תגיע אלינו נדאג לעדכן אתכם ונתחיל לתת לכם שירות מקצועי ואיכותי כמיטב המסורת שלנו.נציין כי אנו ממשיכים להעמיד את צוות הרכזות הפועלות באזורי הפעילות של פרויקט ההנגשות לכל שאלה לגבי מספרי הטלפון של הרכזות ניתן לפנות למענה הטלפוני שלנו שיספק לכם את כל המידע אליו אתם זקוקים.
  1. עמותת על"ה פועלת על פי הנחיות משרד הבריאות ובהתאם לכללים המחייבים את כולנו לפעול במשנה זהירות, אנו מעבירים את כלל השירותים שניתנים למקבלי תכניות השיקום באמצעות תוכנת Skype ו zoom שנמצאו איכותיות ועונות על הצרכים שלכם.חשוב לציין כי הורדת תוכנות אלו הינה בחינם וניתן להשתמש בהם גם במחשב הביתי וגם באמצעות הסמארטפון.
  1. בשל העובדה כי עדיין המוסד לביטוח לאומי מחייב אותנו להעביר אליו דוחות חתומים, יש צורך להחתים את הסטודנטים על כל מפגש ומפגש באמצעות תוכנה דיגיטלית,ניתן להשתמש בתוכנת smallpdf הנמצאה פשוטה ונוחה לחתימה על הדוחות הרצויים.
  1. את הדוחות יש להגיש לא יאוחר מה-5 לחודש העוקב לדיווח לרכז המטפל בתיק שלכם בעמותת על"ה, זאת כדי שנוכל להכין עבור נותני השירות שלכם את השכר בזמן.
  2. כל נושאי התשלום – לבעלי תכניות שיקום נשאר כשהיה בעבר- כלומר כל מקבלי השירות לא מוציאים כסף מכיסם והתשלום מתבצע ישירות מול מחלקת השיקום של המוסד לביטוח לאומי.

 

כולנו תקווה כי נמשיך לספק עבורכם את השירות האיכותי ביותר גם בתקופה זו.
אנו מצדנו תמיד נהיה קשובים וזמינים לבקשתכם
אתם מוזמנים לפנות אלינו ונסייע כמיטב יכולתנו לצורכיכם.

בברכת פסח כשר ושמח לכל בית ישראל
שנדע בריאות איתנה ושנעבור את משבר הקורונה במהרה

שלכם תמיד
פיני – פרויקט הנגשת לימודים
עמותת על"ה