פנייה להשתתפות במחקר הבוחן תעסוקה בקרב סטודנטים עיוורים\לקויי ראייה – עמותת עלה

חברים יקרים, שלום רב

שמי גירייס נואטחה ואני דוקטורנט בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה.

בהיותי סטודנט בעל מגבלת ראייה קשה אני מודע למורכבות ולסוגיות השונות העומדות בפני סטודנטים עיוורים/לקויי ראייה בעת הניסיון שלהם לחפש עבודה ולהיכנס לשוק העבודה. נוסף לכך, הפגיעה הקשה בשוק העבודה שנוצרה בעקבות נגיף הקורונה הופכת את הסוגיה ליותר מורכבת. אי לכך, אני מבקש ממכם להשתתף במחקר שלי אשר בודק חיפוש עבודה בקרב סטודנטים עיוורים/ליקויי ראייה ומנסה ללמוד על העמדות והתפיסות שלכם כלפי היציאה לשוק העבודה.

הנני מודע לכך שהיענות לבקשתי כרוכה בהשקעה יקרה מזמנכם אך אין ספק שההשתתפות שלכם תסייע לנו בהבנה יותר טובה לבעייתיות שנמצאת בתחום העבודה בתקווה לקדם ולשפר את סיכויי ההעסקה של אנשים עם עיוורון/לקות ראיה. נוסף לכך השתתפותכם תסייע לי בהתקדמות במסלול הדוקטורט, תרומה עצומה עבורי שאודה לכם עליה מקרב לבי.

שאלון המחקר המקוון (קיים נוסח בעברית ונוסח בערבית) תומך בכל תוכנות ההקראה וההגדלה השונות ונגיש למילוי גם בעזרת הנייד. השאלון הוא אנונימי, כך שהוא לא מכיל פרטים מזהים.

הזמן הנדרש למילוי השאלון הוא כ 30-20 דקות, קיימת אפשרות למילוי השאלון על ידי מתנדב במידה וקיימת בעיה כלשהי לחלק מהסטודנטים למלא באופן אישי

להלן מצורף הלינק של השאלון. כמובן ניתן ומומלץ ליצור קשר ישיר עם גירייס בנייד שמספרו 0526949413 לשם הבהרות נוספות או תיאום לשם מילוי על ידי מתנדב

קישור לנוסח בשפה העברית

קישור לנוסח בשפה הערבית