תהליך אימון אישי קוגניטיבי life coaching בעלות מופחתת – עמותת עלה

שלום לכולם.

 

בתקופה לא פשוטה בה אנו נמצאים אני מזמינה את אלו שרוצים להיכנס פנימה ולחשוב על מטרה שרוצים לקדם בחייהם .

יתפנה לי מקום אחד כרגע במסגרת הפרקטיקום ואשמח לתת קדימות לאנשים מהקהילה הזו אליה גם אני משתייכת כמי שמתמודדת עם לקות ראייה.

 

אני יערית ומזמינה  מי שרוצה לעבור תהליך אימון אישי קוגניטיבי life coaching בעלות מופחתת  ובתהליך קצר טווח של 10-12 מפגשים  בהם תצעדו לעבר השגת מטרות  החשובות לך  ושינויי הרגלים בכל תחום שתרצו (יחסיםֿ, קריירה ֿ שינויי הרגלים ֿֿלהתחיל לעשות משהו שעד היום לא הייתה לך המוטיבציה כמו להתחיל לעשות ספורט או להתחיל תחביב חדש או  ליצור זוגיות או לימודים / עבודה או כל מה שתרצו

 

האימון אינו טיפול פסיכולוגי אלא תהליך חשיבה ממוקד של הכוונה ,הדרכה ֿדירבון והנעת המתאמן לעשייה והשגת יעדים במסגרת עבודה מארגנת יחד.

 

במסגרת הפרקטיקום בלימודי האימון שלי במכללת יוזמות .תהליך ליווי של 10-12 מפגשים ֿפעם בשבוע בשעות שנוחות בתל אביב או ואפשרות באמצעות הזום .התהליך בליווי סופרוויזין ובעלות מוזלת בשלב זה – 200 ש״ח לכל 12  המפגשים (פחות מ20 שח למפגש וזה הולך גם לתרומה לקהילה מטעם המכללה !).

 

מי אני ?

אני יערית עובדיה בעלת תואר ראשון במדעי החברה – פסיכולוגיה סוציולוגיה וקרימינולוגיה ובעלת ניסיון עשיר בעבודה עם אנשים עם מוגבלות. רגישה וקשובה לצורך של אדם באשר הוא ..

אז אם את.ה מעל גיל 24 ובא לך להיפגש פעם בשבוע עבור מטרה שחשובה לך מוזמנ.ת לכתוב לי מייל עם שם וטלפון ונתאם פגישת היכרות ללא התחייבות.

המייל שלי :
ימים שקטים וטובים לכולנו ?