לפרויקט "מחוברים" של המרכז לעיוור דרושים ניצבים – עמותת עלה

שלום לכולם

כידוע לכם המרכז לעיוור החליט השנה לצאת בקמפיין ייחודי וראשון מסוגו, שמטרתו להעלות את המודעות לכלים והיכולות של חברי קהילת האנשים עם עיוורון ולקויות ראייה, במטרה לעודד שוויון הזדמנויות בכלל ועידוד תעסוקה לחברי הקהילה בפרט.

במסגרת פרויקט ייחודי זה מצולמים 12 "ידוענים" נבחרים, מתחומים שונים בחברה הישראלית ומהקהילייה העסקית בישראל, ב- 12 סיטואציות שונות וייחודיות. יחד עמם יצולמו סה"כ כ- 100 "ניצבים" בהתנדבות, נושאי תעודת עיוור בלבד.

המצולמים יהיו לבושים כמו הדמויות המרכזיות בסרט "האחים בלוז" קרי, בחליפות ומשקפי שמש. לשם כך אנו מבקשים את התגייסותכם.

6 הסיטואציות הראשונות (סצנות) כבר צולמו בהצלחה יתרה והניבו צילומים מרהיבים. להלן מקצת מחוויות הימים האלו מחברי הקהילה שלקחו חלק בצילומים:

כוכב כוכבי: "חוויה משגעת. מעולם לא תיארתי לעצמי שאגיע למוסך מרכזי של וולוו ואצטלם מתקן מכונית. יותר מזה, מעולם לא דמיינתי שקרן ברג ראש המרכז לקבלה תספר אותי בתמונה. לא רק שאלו היו רצף של חוויות מיוחדות, נוצרו חיבורים שעזרו לי הלאה. קרן ברג הזמינה אותי להציג ולהרצות במרכז לקבלה ועוד דברים התפתחו בעקבות הצילומים עבורי. ממליץ לכולם לבוא!"

יעל אבידר: "זו חוויה מסוג אחר שלא מזדמנת לכל אחד כל יום וכדאי מאוד לחוות אותה. קצת מעולם השואו והפרסום. ובנוסף ההיכרות הנפלאה עם הצוות המדהים והמקצועי במיוחד שדואגים ומפנקים אותנו כל היום. ולבסוף, זה למעננו וכך הרווח שלנו כפול. ממליצה מאוד."

מישל סבח: " חוויה מהסרטים והתנסות בפרויקט שהוא גדול ממך. הזדמנות לגלות איך עולם הפרסום עובד מאחורי הקלעים. ליום אחד אנו מרגישים כמו כוכבי קולנוע, מאפרים, מלבישים ודואגים לנו כאילו אנו הסלבריטי של הפרויקט״.

להצלחת פרויקט זה מושקעים משאבים רבים, מתוך אמונה חזקה, של כל הנוגעים בדבר.
כולנו מאמינים שהמוטיב והדרך ליישומו יביאו לשינוי של ממש וישפרו את חיי כולנו.

 

לתיאום ורישום יש לפנות אל יאיר מרקוס:

מייל:  yair@ibcu.org.il

טלפון: 03-7915536

 

זכרו כי תמיכתכם בהתייצבותכם לצילום חשובה מאוד!

כמובן להגעתכם לצילומים וחזרה ידאג המרכז לעיוור וצוות הפקת הפרויקט.

 

 

בברכה,

המרכז לעיוור בישראל